Organizujemy, doradzamy, nadzorujemy

Obejmujemy kompleksową opiekę nad prowadzonym projektem, działając w imieniu Inwestora. Odpowiadamy za wszystkie działania związane z przygotowaniem i przeprowadzeniem budowy według obowiązujących standardów. Sprawujemy nadzór techniczny i jakościowy, dbając o wykonanie prac zgodnie z harmonogramem. Zarządzamy budową wykonywaną przez wielu wykonawców oraz wspieramy komunikację między Inwestorem a wykonawcami.

Opiniowanie projektu

Nadzorowanie realizacji

Zatrudnienie kadry inżynierskiej

Wsparcie merytoryczne i techniczne

Monitoring wydatków

Kontrolowanie harmonogramu

Analizujemy projekty i doradzamy w wyborze technologii budowlanych

Zapraszamy do kontaktu Inwestorów i przedsiębiorstwa przygotowujące się do budowy obiektów przemysłowych i magazynowych. Zoptymalizujemy budżet i zrealizujemy projekt „pod klucz”.

Skontaktuj się

Zarządzanie projektem budowlanym

Organizujemy, doradzamy, nadzorujemy

Obejmujemy kompleksową opiekę nad prowadzonym projektem, działając w imieniu Inwestora. Odpowiadamy za wszystkie działania związane z przygotowaniem i przeprowadzeniem budowy według obowiązujących standardów. Sprawujemy nadzór techniczny i jakościowy, dbając o wykonanie prac zgodnie z harmonogramem. Zarządzamy budową wykonywaną przez wielu wykonawców oraz wspieramy komunikację między Inwestorem a wykonawcami.

Zarządzanie projektem według Kontraktim

Zarządzanie projektami budowlanymi to szereg działań związanych z kontrolą budżetu, wykonywanych prac, pełną realizacją projektu czy prowadzeniem niezbędnej dokumentacji. Inspektorzy Kontraktim to doświadczeni inżynierowie budownictwa, którzy jako priorytet stawiają sobie jakość wykonania projektu oraz zadowolenie klienta.

Zarządzanie projektem budowlanym to odpowiedzialność za przebieg realizacji oraz efekt końcowy, dlatego wykwalifikowany zespół będzie gwarancją dobrej inwestycji. Wiedza i umiejętności to cechy, które są wciąż rozwijane wśród naszych inżynierów. Kompleksowa realizacja inwestycji budowlanych, dzięki indywidualnemu podejściu do każdego projektu, to profesjonalność w wydaniu Kontraktim.

Przygotowanie i realizacja inwestycji budowlanej to ciąg działań, które prowadzą ku realizacji projektu. Wiąże się to nie tylko z konkretnymi czynnościami, które są wykonywane bezpośrednio na budowie. Czy wiedziałeś, że opiniowanie dokumentacji projektowej jest równie ważne? Zarządzanie projektem inwestycyjno-budowlanym stanowi wyzwanie dla Inwestora, niezależnie od jego wielkości.

Dokonanie wyboru miejsca inwestycji, jej docelowego przeznaczenia, uzyskanie wszelkich pozwoleń to dopiero początek przygotowań do realizacji projektu. Nadzór budowy czy opiniowanie projektu budowlanego to problem dla osób, których wykształcenie nie jest związane z budownictwem. Jako inżynierzy Kontraktim zapewniamy, że realizacja inwestycji budowlanej z naszym zespołem może być prosta i bezproblemowa. Zatrudnienie wykwalifikowanych inżynierów jest działaniem, służącym minimalizacji trudności i zagrożeń, mogących pojawić się na różnych etapach zarządzania projektem.

Kontraktim to firma posiadająca niezbędne uprawnienia, które pozwalają na nadzorowanie realizacji projektu oraz świadczenie wszelkich usług w zakresie generalnego wykonawstwa.
Kliencie, czego potrzebujesz?

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, Kontraktim oferuje szereg świadczeń związanych z realizacją inwestycji budowlanych. Inwestorze, jakie usługi Cię interesują?

Zlecę budowę — czego mogę oczekiwać w ramach współpracy?
Oferujemy usługi, dzięki którym budowa przebiegnie pomyślnie. Posiadamy biuro konstrukcyjne, gdzie przeprowadzamy analizę otrzymanego projektu, w konsekwencji tego wdrożone zostaną usprawnienia i udoskonalenia budżetu. Zapewniamy pełną obsługę przy realizacji inwestycji budowlanych. Każdy etap budowy jest dla nas szansą na odciążenie Inwestora. Uzyskanie pozwoleń, techniczny nadzór budowy, zapewnienie bezpieczeństwa na placu budowy czy wydanie zaświadczenia o zakończeniu robót i odbiorze inwestycji to tylko niektóre z czynności, w których możemy Ci pomóc.

Zlecę opiniowanie projektu budowlanego — kto zajmie się uzgadnianiem?

Opiniowanie projektów budowlanych jest realizowane przez rzeczoznawców Kontraktim według aktualnych wytycznych. Zakres naszych obowiązków to:

konsultacja rozwiązań zastosowanych w projekcie oraz ocena ich zgodności z konkretnymi wymaganiami, wymiana uwag na temat środków zabezpieczających, opracowanie scenariusza dla obiektu względem potencjalnego niebezpieczeństwa.

Szukam podwykonawcy konstrukcji stalowych — kto odpowiada za wykonanie?

Zespół Kontraktim bierze całkowitą odpowiedzialność za każdy etap budowy konstrukcji stalowych. Współpracujemy z gronem wyspecjalizowanych podwykonawców, którzy z dbałością o wysoką jakość wykonają konstrukcję stalową. Pragniemy, aby każdy potencjalny klient i inwestor czuł się pewnie, dzięki specjalistycznemu doradztwu i wsparciu w realizacji projektu. Ty mówisz "zlecę wykonanie konstrukcji stalowej" - my zajmiemy się resztą.

Zlecę budowę hali — od czego warto zacząć?

Inżynierzy Kontraktim, wykorzystując swoją wiedzę i doświadczenie, są w stanie przeprowadzić dogłębną analizę czynników i dobrać odpowiednie rozwiązania, jak materiały czy wymagane podłoże. Przed rozpoczęciem współpracy aranżowane są spotkania z klientem, na których omawiane są najważniejsze kwestie i oczekiwania. Tworzymy hale dostosowane do wymagań i potrzeb klientów: hale magazynowe, stalowe, namioty magazynowe.

Zlecę budowę hali — jak możecie mi pomóc?

Realizujemy usługi w zakresie realizacji projektów budowlanych obiektów przemysłowych i magazynowych. Dla klientów, którzy ukierunkowani są na konkretny rodzaj hali, oferujemy świadczenia, mające na celu dostosowanie panujących w hali warunków np. dostępu do światła, akustyki czy zabezpieczeń. Tworzymy hale, które swoim zewnętrznym wyglądem wpisują się w aktualne trendy, a jednocześnie spełniają wszystkie funkcje, charakterystyczne dla tego rodzaju obiektów.

Czytaj dalej